Kreatinas produktai

Kreatinas produktai

Kreatinas yra idealus pasirinkimas visiems, kurie nori padidinti jėgą, galią, greitį ir liesą raumenyną. Tai plačiai kultūristų, sprinterių, kovotojų ir kitų sportininkų naudojamas produktas. Kreatinas savo veiksmingumu neturi konkurentų, nes jo rezultatai yra labai greitai jaučiami. Atlikti šimtai tyrimų, kurie įrodo, kad kreatiną vartoti yra saugu, o vartojant kreatiną yra tikrai jaučiama padidėjusi jėga ir augimas. Įrodyta, kad kreatino vartojimas sutrumpina vidutinį atsistatymo laiką tarp treniruočių. Sportininkai vartojantys kreatiną taip pat jaučia ir greitesnį atsigavimą tarp pratimų, todėl tai leidžia sportininkams treniruotis intensyviau.
Kreatinas padeda organizmui pagaminti didesnį ATP molekulių skaičių, o kuo tas skaičius didesnis, tuo daugiau energijos organizmas išleis per trumpesnį laiko tarpą. ATP molekulės yra reikalingos efektyviam raumenų susitraukimui, todėl didesnis jų skaičius padeda pagerinti jėgos ir ištvermės rodiklius.
Įvairūs tyrimai taip pat tvirtina, jog kreatinas yra geriau ir greičiau įsisavinamas kai yra vartojamas kartus su greito veikimo angliavandeniais (gliukozė, fruktozė, maltodekstrinas ir t.t.), todėl kartu vartojant yra rekomenduojamas betkoks užkandis ar gėrimas turintis greito veikimo angliavandenių.

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

TELEFONAS:
+37064621250

El. pašto adresas:
uzsakymai@ponasbicepsas.lt

MB "BICEPS"

Įmonės kodas: 303114948

PVM kodas: LT 100008163415

Banko sąskaita: LT93 4010 0424 0404 1567