Amix Calcium + Mg & Zn

Amix Calcium + Mg & Zn 100tab. Mineralų kompleksas iš kalcio, magnio ir cinko.

Amix Calcium + Mg & Zn
Amix Calcium + Mg & Zn
Pakuotė:
100tab
Kaina:
11,30 €
Nėra prekyboje

Amix Calcium + Mg & Zn 100tab. Maisto papildas tabletėmis.

Amix Calcium + Mg & Zn - mineralų kompleksas iš kalcio, magnio ir cinko.

  • Kalcis – padeda palaikyti normalią energijos apykaitą ir normalią raumenų veiklą. Jis padeda palaikyti normalų virškinimo fermentų veikimą. Kalcis reikalingas normaliai dantų ir kaulų būklei palaikyti.
  • Magnis – padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį bei padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą. Magnis padeda palaikyti normalią raumenų funkciją ir nervų sistemos veiklą. Magnis taip pat prisideda prie normalios normalios psichologinės funkcijos ir baltymų sintezės palaikymo.
  • Cinkas – padeda palaikyti normalią angliavandenių apykaitą ir pažinimo funkciją. Padeda palaikyti normalų vaisingumą ir reprodukciją, taipogi padeda palaikyti normalią testosterono koncentraciją kraujyje. Cinkas prisideda prie normalios imuninės sitemos veiklos, padeda palaikyti normalią baltymų sintezę ir normalią riebalų rūgščių apykaitą.

 

Vartojimas: gerkite po 2 tabletes per dieną.

Amix Calcium + Mg & Zn 100tab. Maisto papildas tabletėmis.

Grynasis kiekis: 100 tablečių (47,5 g).

1 porcijoje (2 tab.)   RMV
Kalcis (kalcio karbonatas) 666,6 mg 83%
Magnis (magnio oksidas) 266,6 mg 71%
Cinkas (cinko oksidas) 16,6 mg 166%

 

Sudedamosios dalys: kalcio karbonatas, magnio oksidas, cinko oksidas, stearno rūgštis, lipnumą reguliuojanti medžiaga celiuliozė, magnio stearatas, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas.

Įspėjimai: Nenaudokite, jei esate alergiškas bet kuriam iš produkto sudedamųjų dalių. Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Negalima vartoti tiems, kurie turi sveikatos sutrikimų arba vartojate kokius kitus vaistus. Rekomenduojama vartoti ne jaunesniems kaip 18m. Draudžiama vartoti vaikams ir nėščioms moterims, prieš pastojant arba kai žindote. Maisto papildas neturėtų būti vartojami kaip maisto pakaitalas.

Geriausias iki: datos, nurodytos ant pakuotės.

Serija: žr. ant pakuotės.

Gamintojas: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Didžioji Britanija.

Panašios prekės