Amix Co-Q10

Amix Co-Q10 60mg 100kap - kofermentas Q10 kapsulėse.

Amix Co-Q10
Amix Co-Q10
Pakuotė:
100kap
Kaina:
22,90 €

Amix Co-Q10 60mg 100kap. Maisto papildas kapsulėmis.

Amix Co-Q10 60mg - kofermentas Q10 tai riebaluose tirpi, į vitaminus panaši kiekvienoje mūsų organizmo ląstelėje esanti medžiaga. Jo stoka galėtų atsirasti laikantis griežtų dietų ar ęsant nepilnavertei mitybai. Didžiausia šios medžiagos koncentracija gali būti randama širdies raumenyje, dėl to yra manoma jog ši į vitaminus panaši medžiaga gali padėti gerinti širdies raumens funkciją. Šis maisto papildas gali būti vartojamas širdžiai, imunitetui, energijai.

Vartojimas: gerkite 1 kapsulė per dieną su maistu, užgeriant didesniu kiekiu vandens. 

Amix Co-Q10 60mg 100kap. Maisto papildas kapsulėmis.

Grynasis kiekis: 100 kapsulių (6g).

Maistinė vertė 1 kapsulė
Kofermento Q10 (ubikvinonas) 60 mg

 

Sudedamosios dalys: kofermentas Q10, SOJOS pupelių aliejus, kapsulės apvalkalas želatina, vanduo, emulsikliai glicerolis ir sorbitolis, dažiklis titano dioksidas, dažiklis saulėlydžio geltonasis, vanilinas, dažiklis alura raudonasis (gali neigiamai paveikti vaikų dėmesį ir aktyvumą).

Įspėjimai: Nevartoti, jei esate alergiškas bet kuriai iš produkto sudedamųjų dalių. Netinka nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims. Maistas papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių sauės spindulių.

Geriausias iki (termino pabaigos): datos nurodytos ant pakuotės.

Partija: žr. ant pakuotės.

Gamintojas: LargeLife® Ltd., Enterprise House, 2 Pass Street, Oldham, Manchester, OL9 6HZ, United Kingdom.

Panašios prekės