Maisto papildai raumenims ir jėgai

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma
Rodyti po: 10 20 50 100

Raumenys ir jėga

Šioje kategorijoje rasite visus maisto papildus, kurie prisidės siekiant tikslo auginti raumenis ir padidinti jėgą.

Proteinas / Baltymai – norėdami, kad raumeninė masė augtų, būtina gauti reikiamą kiekį baltymų, apie 1-3 g vienam kilogramui Jūsų kūno svorio. Paprastai kalbant, baltymai, auginant raumenų masę, tokie pat svarbūs, kaip plytos statant namą.

Aminorūgštys – labai svarbios žmogaus organizmo statybinės medžiagos, gaunamos su baltymais. Jos reikalingos visiems, kad organizmas normaliai funkcionuotų, smegenų veiklai ir kt. Sportuojantiems jos reikalingos, kad, jų pritrūkus, energija nebūtų gaminama iš raumeninio audinio, o raumuo nebūtų „suvalgomas“.

BCAA – 3 nepakeičiamos amino rūgštys: leucinas, izoleucinas ir valinas ne tik pamaitina, bet ir apsaugo raumeninį audinį nuo nykimo. Būtinosios aminorūgštys padeda atsistatyti nuo treniruotės iki treniruotės, apsaugoti nuo raumens mikroįtrūkimų išvengti arba sumažinti skausmą.

Kreatinas – vienas populiariausių papildų tarp kultūristų ir jėgos sporto atstovų, padedantis  raumeninėms ląstelėms gaminti daugiau energijos sporto metu, o tai reiškia didesnę jėgą bei galią.  Vartojant kreatiną greičiau atgaunamos jėgos tarp treniruočių. Kreatinas padidina hormone IGF-1, kuris padeda auginti raumens masę, gamybą, tad raumuo auga.

Gainer‘iai –pagalbininkai, norint priaugti svorio ir raumenims atsistatyti. Jo sudėtyje yra angliavandenių, baltymų bei amino rūgščių, daugiau kilokalorijų bei vertingųjų medžiagų, kurios ir užtikrina papildomos masės augimą..

Prieštreniruotiniai papildai (preworkout‘ai) – padeda fizinius pratimus atlikti su didesne jėga. Jų sudėtyje esantis kofeinas suteikia stimuliacinės energijos, pagerina susikaupimą treniruotės metu.Prieštreniruotinių papildų sudėtyje esančios kitos medžiagos, tokios kaip beta alaninas, citrulinas, argininas, didina ištvermę.

Testosterono skatintojai – papildai, skatinantys testosterono gamybą organizme. Nesupainiokite, tai nėra dopingo sąraše esantis, Lietuvoje draudžiamas testosteronas. Testosterono skatintojai - specialūs papildai, kurie užkuria ir paskatina vyriškojo hormono - testosterono – natūralią gamybą organizme. Kai organizme pasigamina pakankamas kiekis vyriškojo hormono - testosterono, jis natūraliai skatina raumenų masės augimą, jėgą, didinana kaulų tankį bei stiprumą. Sužadinus testosterono gamybą ir šio hormono pasigaminus organizme, gerėja lytinė funkcija bei prostatos veikla.