Beta alaninas

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Beta alaninas tai pakeičiama amino rūgštis, kurią sintetina mūsų organizmas.

Beta alanino papildai yra geriami norint pagerinti atletinę funkciją bei ištvermę. Ši  amino rūgštis yra pagrindinė sudedamoji karnozino dalis, o pastaroji medžiaga ir veikia raumens ištvermę aukšto intensyvumo pratimų metu. Raumenyse visada yra karnizino, tačiau didesni jo kiekiai lemia geresnę raumenų ištvermę (t.y. jie geba susitraukinėti ilgesnį laiką).

Daugumoje atliktų mokslinių išvadų teigiama, jog beta alaniną vartojantys jėgos sportininkai gali to paties pratimo pakartojimų atlikti keliais daugiau nei iki šios amino rūgšties vartojimo.  Ypač reikšmingų pokyčių jaučia aukšto intensyvumo sporto šakų, tokių kaip sprintas ar  irklavimas, atletai.

Gera žinia ta, jog yra ištirta, kad beta alaninas gali sąveikauti su vaistais, kurie paprastai skiriami širdies ir kraujagyslių ligomis sergantiems pacientams. Beta alaniną galima naudoti ir vartojant erekcinę disfunkciją gydančius vaistus.

Beta alanine paros dozė -  2-5 g. Dažnai beta alanino yra pre workout papilduose, todėl vartojant atskirai  ir beta alanino papildą svarbu neviršyti rekomenduojamos paros normos, nes per didelė dozė gali sukelti „skruzdėlyčių bėgiojimo“ efektą, vadinamą parasteziją.