Baltymų mišiniai

Baltymų mišiniai (baltymai angliškai > protein) - tai kategorija kurioje rasite baltyminius produktus kuriuose yra daugiau nei viena baltymu forma. 

Pavyzdžiui vienas populiariausiu rinkoje baltymu mišiniu pieno išrūgų koncentrato ir pieno išrūgų izoliato mišinys. 

Tai pat šioje kategorijoje yra baltyminiu mišiniu kuriuose yra pavyzdžiui šeši skirtingi baltymu šaltiniai sumaišyti (išrūgų koncentratas , išrūgų izoliatas , kazeinas , pupelių baltymai , sojos baltymai , hydrolizatas ) 

Mūsų komanda rekomenduoja rinktis baltyminiu kokteiliu forma priklausomai nuo laiko kada planuojate juos vartoti. Kadangi nuo formos priklauso įsisavinimo greitis.

Pieno išrūgos ar tai koncentratas ar izoliatas ar hydrolizatas arba tai butu baltymu mišinys koncentrato/izoliato , isrugos priskiriamos prie greitai įsisavinimu baltymu todėl jei pagrinde vartosite baltymus iškarto po treniruotes patarėme rinktis išrūgų baltymus kad kuo greičiau je pasektu jūsų raumenys.

Baltymus kurie susideda iš keliu skirtingu baltymu šaltiniu išrūgų , augalines kilmes baltymu (pupelių , ryžiu , sojos ir t.t ) , kazeino lėto įsisavinimo - rekomenduojame vartoti dienos bėgyje tarp valgiu. 

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma