Kre alkalyn

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Kre alkalyn

Kre alkalyn yra kitokia, dar pažangesnė, kreatino papildų forma, kurio didžiausias skirtumas – gerokai didesnis PH (pH12).

Tai kol kas vienintelis kreatino papildas, kuris vandenyje išlieka stabilus ir nevirsta į neveiksmingą kreatininą.

Kre alkalyn sukūrę ir šio papildo formulę patentavę gamintojai atrado, kad didesnis pH sumažina kreatino irimą. Kre alkalyn esantis kreatinas sujungtas su stabilizuojančiomis medžiagomis, kurios tarsi apgaubia ir saugo kreatiną, todėl virškinamajame trakte jis išlieka stabilus, nevirsta kreatininu, o raumenų ląstelėms suteikia taip reikalingos papildomos energijos. Todėl kre alkalinas dozės yra žymiai mažesnės, nei kitų kreatino papildų. Jo užtenka 1-3 g per dieną.

Dar vienas labai svarbus skirtumas – naudojant Kre alkalyn nereikia daryti pre loading etapo, tuo tarpu naudojant kitokius kreatino papildus - jis būtinas.

Jeigu naudojant kitas kreatino formas rekomenduojama jį vartoti kartu su sultimis arba angliavandeniais, tokios rekomendacijos vartojant Kre alkalyn nėra.

Dar vienas privalumas, pastebėta, kad pradėję vartoti kreatiną kai kurie žmonės susiduria su pilvo pūtimu. Jeigu taip atsitiko, patariama rinktis Kre alkalyn. Jį vartojant pilvo pūtimas paprastai išnyksta dėl jau aukščiau minėtų privalumų, t.y. didesnio pH, kuris neleidžia kreatinui virsti į neveiksmingą kreatininą.