Riebalų degintojas

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Riebalų degintojas (Fat Burner) – tai maisto papildai, kurie padeda paspartinti riebalinio audinio mažinimą.

Šie papildai paspartina riebalų metabolizmą, didina riebalinio audinio oksidaciją atliekant fizinius pratimus, skatina kūno masės mažėjimą. Tam tikros sudėtinės riebalų degintojų medžiagos stimuliuoja hormonines reakcijas kūne, kurios taip pat efektyviai prisideda prie riebalų deginimo proceso, riebalų skaidymo ir jų, kaip energijos šaltinio, panaudojimo.

Dažniausiai pagrindinė sudedamoji riebalų degintojų dalis yra kofeinas, kurio kiekis skirtinguose maisto papilduose yra kitoks. Todėl renkantis būtina atsižvelgti į tai ar stipraus riebalų degintojo jums reikia, ar įprasto.

Riebalų degintojus rekomenduojama pradėti gerti nuo mažiausios dozės (kuri dažniausiai nurodoma ant pakuotės) apie 2 savaites, tik tada reikėtų spręsti ar norite šio maisto papildo kiekį didinti, ar ne. Jeigu  vienoje riebalų degintojo dozėje yra maximali dienos doze – jos didinti nereikėtų. Dažniausiai šis papildas naudojamas 4-6 savaites.

Naujausi mokslinių tyrimų rezultatai parodė, kad žmogaus organizmas prie riebalų degintojo sukelto poveikio pripranta, o tai reiškia, kad ilgainiui, net ir padidinus šio papildo dozę, ar jį geriant ilgesnį laiką, norimo rezultato  nebus. Todėl siūloma, norint pajusti efektą, prieš pradedant vėl vartoto riebalų degintoją daryti bent 2 savaičių pauzes.

Riebalų degintojai – efektyvūs pagalbininkai, padedantys atsikratyti perteklinio riebalinio audinio, tačiau  jie negali pakeisti dietos, todėl norint pasiekti geriausių rezultatų būtina ir tinkamai maitintis, ir sportuoti.

Svarbu: sveikos gyvensenos normos svorio metime yra 0,5 – 1.5 kg per savaitę.

Rinkdamiesi riebalų degintoją, atsižvelkite kokio pavidalo jums priimtiniausias, galma vartoti kartu su L-Karnitinu naudokite ir siekite gerų rezultatų bei gražios figūros.