Riešutu Sviestas Padažai Aliejus

Riešutų sviestas

Riešutų sviestas sveikos mitybos racione atsidūrė ne šiaip sau. Jame gausu gerųjų riebalų, augalinių baltymų  ir vitamino B, kuris itin svarbus smegenų bei nervų sistemos veiklai. Jame gausu kalcio, magnio ir geležies. Riešutų sviestu galima papildyti  mitybą natūraliais vitaminais ir mineralais, praturtinti skaidulomis, užtenka vos 1 arbatinio šaukštelio į rytinę košę.

Riešutų sviestas labai kaloringas produktas, 2 arbatiniai šaukšteliai turi apie 200 kcal, todėl vartoti jį reikėtų saikingai, kaip sveiką ir naudingą organizmui desertą.

Riešutų sviestą galima:

- dėti į košę,

- tepti ant viso grūdo juodos duonos, skrebučio,

- tepti ant sūrio, banano, obuolio,

- dėti į plakamą kokteilį.

Kokybiškas riešutų sviestas yra toks, kuris pagamintas iš 100 proc. natūralių žemės riešutų, be pridėtinių hidrintų riebalų ir cukraus.

Šis kaloringas ir sveikas produktas naudingas auginantiems masę, daug sportuojantiems žmonėms, puikus produktas paskaninti mitybą bei atgauti energiją.

 

Padažai, sirupai, purškiamas aliejus

Sportuojant, siekiant rezultatų dažnai į rutiną įtraukiamos griežtos dietos. Tenka atsisakyti cukraus, riebesnių maisto produktų, padažų. Šių produktų atsisakyti ne vienam labai sunku, nes kyla klausimas ką valgyti, užklupus norui sušlamšti kokį saldėsį, ar galima valdyti padažus ir pan.  

Maisto papildų pasaulyje šiuo metu plačiai naudojami sveikesni pakaitalai. Pavyzdžiui, vietoj cukraus – naudojami sveikesni saldikliai. Siūlomas rinktis ir sveikesnius, labai mažai kalorijų turinčius padažus, kurie puiki alternatyva ir galimybė savęs neriboti.

Desertams, kokteiliams ar kavai paskaninti galima rinktis kalorijų neturinčius, įvairių skonių sirupus. Sirupų be kalorijų yra įvairių skonių:

  • vaisių,
  • uogų,
  • karamelės,
  • šokolado.

Dar viena puiki alternatyva dietinio maisto gamybai ar sportininko mitybos racionui papildyti – kalorijų neturintis purškiamas aliejus. Aliejų žmonės naudoja kas dieną, jis itin kaloringas produktas. 1 valgomasis šaukštas aliejaus turi apie 100 kcal. Pilant aliejų iš butelio neįmanoma išvengti jo pertekliaus, o štai purškiant dozuojamą – jo įsipilsite reikiamą kiekį. Tai itin svarbu lakantis dietos ar rengiantis varžyboms. Šis aliejus tinka ir tiesiog besirūpinantiems sveikata.

Kalorijų neturintis, purškiamas aliejus - dovana Jūsų virtuvei. Privalumai:

  • išvengsite aliejaus pertekliaus,
  • išvengsite riebalų ir tuščių kalorijų,
  • paprastas ir patogus naudoti.

Kiekvienam žmogui, ypač sportuojančiam, yra būtina išlaikyti visavertę mitybą ir gauti vitaminų bei mineralų, tai užtikrina gerą savijautą ir sveikatą.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma