Papildai Sąnariams

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Maisto papildai sąnariams, „Flexit“

Sąnarių funkcijai palaikyti skirti maisto papildai yra laiko patikrintos medžiagos. Tai kompleksiniai arba atskirų medžiagų papildai, kuriuos paprastai sudaro gerai ištirtos medžiagos: gliukozaminas, chondroitinas, kolagenas, MSM (metilsulfonilmetanas), hialurono rūgštis ir daugelis kitų komponentų.

Sportuojant, o ypač su papildomais svoriais, sąnariai, raiščiai, sausgyslės, kremzlės nuvarginamos, didėja jų tonusas, jos „sausėja“. Šį procesą geriausiai iliustruoja palyginimas su kojinėmis, ilgai jas dėvint, skalbiant, ilgainiui kojinės sudyla, panašiai ir mūsų sąnariai.

Sąnariai  - sudėtinga mūsų kaulus sujungianti jungtis, leidžianti atlikti judesius bei užtikrinanti jų paslankumą. Sąnariui sausėjant, dėvintis  ir nuvargus kremzlėms, sausgyslėms ar dėl kitų priežasčių, jis  darosi nebepaslankus, pajuntama, kad sunku atlikti tam tikrus judesius, atsiranda varginantys skausmai. Maisto papildai sąnarių funkcijai gelbsti, kad taip nenutiktų, aprūpindami jį svarbiomis medžiagomis.

Vienas iš maisto papildų sąnariams – „Flexit“ - skirtas apsaugoti, atnaujinti ir pamaitinti jungiamąjį (sąnarius, sąnario kapsules, kremzles, sausgysles, raiščius) ir kaulinį audinius. Šio papildo sudėtyje esantis gliukozamino sulfatas, chondrotino sulfatas, kolagenas, aminorūgštys ir metilsulfonilmetanas, vitaminai C, D ir B6, hialurono rūgštis, bei mineralinės medžiagos kalcis ir magnis.

Gausus vitaminų, mineralų, sulfatų ir organinių medžiagų maisto papildas sąnariams „Flexit“ sukurtas kad sustiprinti jungiamąjį audinį. Ne paslaptis, kad dažnai traumos patiriamos, dėl medžiagų trūkumo, susilpnėjus jungiamajam audiniui. „Flexit“, taip pat kiti papildai sąnariams, aprūpina reikiamomis medžiagomis, padeda jungiamajam audiniui atsinaujinti ar atsigauti po traumos, sušvelnina juntamus nemalonius simptomus.

Yra pastebima, kad vartojant maisto papildus sąnariams jungiamasis audinys pasidaro lankstesnis, elastiškesnis, pagerėja sąnarių mobilumas.

Flexit papildai rekomenduojami tiems:

  • kurių sąnariai ir jungtys patiria papildomą svorį (sportuojatiems, turintiems antsvorio),
  • kurie serga degeneracinėmis sąnarių ligomis,susidėvėjus sąnariams ar esant apribotam jų judėjimui,
  • kurie patiria potrauminį laikotarpį,
  • osteoporozės prevencijai,
  • asmenims, kurių organizmas nelinkęs įsisavinti daug kalcio.