Mineralai

Būtų galima išvardinti daugybę elementų, kurių reikia norint palaikyti puikią žmogaus organizmo būklę, darnų atskirų kūno dalių bei sistemų funkcionavimą, energingumą, gerą nuotaiką. Vienas iš tų elementų yra mineralai. Nors skiriamos tam tikros normos, kiek mineralų turėtų gauti per parą žmogus, dėmesį verta atkreipti į tai, kad sportuojantiems vyrams bei moterims jų reikia dar daugiau. Tačiau tikrai ne visada reikiamus jų kiekius pavyksta gauti iš maisto. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad šiuolaikiniai žmonės gyvena pakankamai chaotišką gyvenimą, todėl dažnai neranda laiko pavalgyti, negaudami taip reikalingų maistinių medžiagų arba tiesiog renkasi nesveiką maistą, kuriame taip pat nėra nieko vertingo. Be to, sportuojant išskiriama daug prakaito ir dalis mineralų pasišalina su juo. Taigi, sportuojantiems žmonėms labai svarbu vartoti mineralus papildomai. Aukštos kokybės šių papildų galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Filtrai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Mineralai sportuojantiems: į ką svarbu atsižvelgti perkant?


Sportuojantiems vyrams bei moterims, nusprendus įsigyti mineralų, neretai tenka susidurti ir su tam tikrais iššūkiais. Šiandien tokio pobūdžio gaminiai sudaro labai didelį pasirinkimą, todėl svarbu pasirinkti tinkamai. Teisingą sprendimą priimti bus kur kas lengviau, jei atkreipsite dėmesį į tam tikrus kriterijus.


• Kokie mineralai jums yra reikalingi?


Dėmesį verta atkreipti į tai, kad tam tikri mineralai yra atsakingi už tam tikras funkcijas ir daro tam tikrą įtaką. Taigi, tik atsakingai įvertinę savo organizmo būklę bei norimus pasiekti rezultatus, suprasite, kokiems mineralams verta teikti pirmenybę. Štai, pavyzdžiui, magnis yra reikalingas baltymų sintezei, kaulų medžiagos formavimuisi, fermentų, kurie dalyvauja angliavandenių ir energijos apykaitoje, aktyvinimui, cukraus kiekio kraujyje reguliavimui, raumenų atpalaidavimui bei kraujagyslių plėtimui. Varis, kurio atsargų, beje, organizmas nekaupia, tad būtina nuolat jį papildyti reikiamais kiekiais, aktyviai dalyvauja medžiagų apykaitos ir augimo procesuose, įeina į kaulinio audinio sudėtį, o taip pat nuo jo priklauso kremzlių bei raiščių tvirtumas ir elastingumas. Nuo kalcio priklauso kaulų tvirtumas, jų struktūros pilnavertiškumas. Taigi, įvertinkite, kurių mineralų jums svarbu gauti papildomai. Tiesa, verta pasikonsultuoti su mitybos ekspertu arba treneriu – po aptarimo gali paaiškėti, kad jums verta investuoti į kelių rūšių mineralus arba jų kompleksus.


• Kiekis


Geriausių rezultatų galima tikėtis tuo atveju, kai mineralai yra vartojami ilgesnį laiką, jei reikia, darant tam tikras pertraukas. Todėl pasielgsite ypač išmintingai iš karto įsigydami didesnę pakuotę – taip sutaupysite laiko bei pinigų.


• Vartojimas bei laikymo sąlygos


Rinkdamiesi mineralus, nepamirškite įvertinti ir šių dviejų akcentų. Ir nors ant pakuotės tikrai rasite rekomendacijas kaip dažnai ir kokiais kiekiais vartoti mineralus, nepraleiskite progos pasikonsultuoti su treneriu ar mitybos specialistu – labai tikėtina, kad bus nuspręsta koreguoti nurodytus kiekius. Na, o, kad mineralai išlaikytų geriausias savybes iki pat galiojimo pabaigos, juos laikykite vėsioje ir sausoje vietoje, kur jų nepasiektų tiesioginiai saulės spinduliai.


Kodėl mineralus sportuojantiems verta pirkti internetu?


Priežasčių, kodėl šį gaminį turėtumėte pirkti internetu, tikrai netrūksta. Visų pirma, tokiu būdu taupysite savo laiką – dažnu atveju mineralai įsigyjami vos per kelias minutes. Sprendimo priėmimą pagreitina ir tai, kad galima naudotis greita paieška – visi asortimentą sudarantys papildai gali būti rūšiuojami pagal aktualius kriterijus. Be to, išvengsite nepatogumų – mineralus galite įsigyti tiesiog neišeidami iš savo namų, pirkinys bus pristatytas jums patogiausiu būdu. Na, ir, žinoma, nepamirškite, kad mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai vyksta įvairios akcijos. Jos užtikrina, kad papildų – mineralų kaina bus keliais, keliolika ar net keliasdešimt procentų žemesnė.