Universal Animal NITRO

UNIVERSAL Animal  NITRO
UNIVERSAL Animal  NITRO
Pakuotė:
44 pak.
Kaina:
48,99 €
Nėra prekyboje

Maisto Papildas – Animal Nitro (44 pakeliai)


Porcijoje (1 pakelyje):
Vitamino B6 250 μg  18 %
Niacino         5 mg     31 %

AMINORŪGŠČIŲ KOMPLEKSO
(arginino, histidino, izoleucino, leucino, lizino, metionino, fenilalanino, treonino, valino).
2497,5 mg
IŠSIŠAKOJUSIŲ AMINORŪGŠČIŲ (BCAA) KOMPLEKSO:
Leucino -1750 mg
Izoleucino -845 mg
Valino -907,5 mg


Sudėtis:leucinas, lizinas, argininas, valinas, izoleucinas, histidinas, treoninas, metioninas, fenilalaninas, leucinas, valinas, izoleucinas, nikotinamidas, piridoksino hidrochloridas, želatina, lipnumą reguliuojančios medžiagos: dikalcio fosfatas ir mikrokristalinė celiuliozė, magnio stearatas, stearino rūgštis, dažikliai: titano dioksidas, briliantinis mėlynasis FCF ir alura raudonasis AC (šis dažiklis gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį). Pagaminta gamykloje, pagal geros gamybos praktikos (GMP) standartus, kuriosgamyboje naudojamas pienas, soja, kiaušiniai ir žemės riešutai.


Įspėjimas: šio produkto negalima vartoti asmenims iki 18 metų, nėščioms ir maitinančioms moterims. Prieš vartodami šį produktą pasikonsultuokite su sporto gydytoju ar treneriu, ypatingai jei sergate kokia nors liga, vartojate paskirtus medikamentus ar maisto papildus. Nutraukite produkto vartojimą ir pasitarkite su gydytoju, jei pastebėjote bet kokį neigiamą šalutinį poveikį. Sportininkai, prieš vartodami šį produktą, turėtų pasikonsultuoti su atsakingomis institucijomis. Nutraukite produkto vartojimą, likus 2 savaitėms iki planuojamos operacijos. 


Vartojimas: Profesionalus jėgos sportas: 2 pakeliai per dieną – 1 prieš pat treniruotę, antrą - 30 minučių laikotarpyje po treniruotės. Jei po treniruotės vartojate proteino kokteilius, reikėtų palaukti 30-45 minutes suvartojus Animal Nitro ir tik tada gerti kokteilį. Visada vartoti į tuščią skrandį, su 250 ml vynuogių sulčių arba gliukozės tirpalu. Ne treniruočių dienomis išgerti 1 pakelį ryte ir 1 prieš miegą.  Mėgėjiškas jėgos sportas: 1 pakelis po treniruotės, ne treniruočių dienomis 1 pakelis ryte tik atsikėlus. Kitos sporto šakos: Dėl individualaus naudojimo ypatumų kreipkitės į „PonasBicepsas“ specialistus. 

Gamintojas  U.S.A Universal Nutrition New Brunswick New Jersey 08901 
Platintojas:  MB „BICEPS“

Panašios prekės