Walden Farms bekaloris padažas

Walden Farms bekaloris padažas 355ml - Kvapnus ir beveik kalorijų neturintis padažas tinkanties tiek su mėsos produktais tiek su daržovėmis. Be riebalų ar cukraus, tai yra puikus pasirinkimas besilaikantiems dietos.

Skonis:
Pakuotė:
Kaina:
Nėra prekyboje

Walden Farms bekaloris padažas 355mlKvapnus ir beveik kalorijų neturintis padažas tinkanties tiek su mėsos produktais tiek su daržovėmis. Be riebalų ar cukraus, tai yra puikus pasirinkimas besilaikantiems dietos.

  • Geri skoniai
  • Puikiai tinka paskaninti maistui
  • Be riebalų ar cukraus

Vartojimas: Vartokite 15ml kartu su norimu maistu, gėrimais ar maisto gamyboje.

Įspėjimai: Neviršyti nustatytos normos. Laikyti gerai uždarytą , sausoje , vaikams nepasiekiamoje vietoje , toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, tamsioje vietoje , ne aukštesnėje kaip +25°C temperatūroje. spec. paskirties produktas , nera maisto pakaitalas. 

Geriausias iki (termino pabaigos): geriausias vartoti iki termino, nurodyto ant pakuotės šono arba jos apačioje.

 

100 g maistinė vertė: 
Baltymai – 0g,
Angliavandeniai – 0g,
Riebalai – 0g.
Energinės vertės neturi.
Porcijoje 15g. yra: Baltymai – 0g,
Angliavandeniai – 0g,
Riebalai – 0g,
Natris – 170mg.
Energinė vertė: 0 kcal/0 kJ.

Sudėtis: trigubo filtravimo išgrynintas vanduo, pomidorų pasta, obuolių sidro actas, baltas distiliuotas actas, daržovių skaidulos, jūros druska, tirštiklis ksantano guma, natūralūs skonio stiprikliai, svogūnas, česnakas, dažiklis raudonasis kopūstas, konservantas natrio benzoatas. *Sudėtyje yra nedidelis kiekis kalorijų.