Walden Farms bekaloris padažas

Walden Farms bekaloris padažas 355ml - Kvapnus ir beveik kalorijų neturintis padažas tinkanties tiek su mėsos produktais tiek su daržovėmis. Be riebalų ar cukraus, tai yra puikus pasirinkimas besilaikantiems dietos.

Walden Farms Bekaloris padažas
Walden Farms Bekaloris padažas
Skonis:
Pakuotė:
1vnt.
Kaina:
6,49 €
Nėra prekyboje

Walden Farms bekaloris padažas 355mlKvapnus ir beveik kalorijų neturintis padažas tinkanties tiek su mėsos produktais tiek su daržovėmis. Be riebalų ar cukraus, tai yra puikus pasirinkimas besilaikantiems dietos.

  • Geri skoniai
  • Puikiai tinka paskaninti maistui
  • Be riebalų ar cukraus

Vartojimas: Vartokite 15ml kartu su norimu maistu, gėrimais ar maisto gamyboje.

Įspėjimai: Neviršyti nustatytos normos. Laikyti gerai uždarytą , sausoje , vaikams nepasiekiamoje vietoje , toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, tamsioje vietoje , ne aukštesnėje kaip +25°C temperatūroje. spec. paskirties produktas , nera maisto pakaitalas. 

Geriausias iki (termino pabaigos): geriausias vartoti iki termino, nurodyto ant pakuotės šono arba jos apačioje.

 

100 g maistinė vertė: 
Baltymai – 0g,
Angliavandeniai – 0g,
Riebalai – 0g.
Energinės vertės neturi.
Porcijoje 15g. yra: Baltymai – 0g,
Angliavandeniai – 0g,
Riebalai – 0g,
Natris – 170mg.
Energinė vertė: 0 kcal/0 kJ.

Sudėtis: trigubo filtravimo išgrynintas vanduo, pomidorų pasta, obuolių sidro actas, baltas distiliuotas actas, daržovių skaidulos, jūros druska, tirštiklis ksantano guma, natūralūs skonio stiprikliai, svogūnas, česnakas, dažiklis raudonasis kopūstas, konservantas natrio benzoatas. *Sudėtyje yra nedidelis kiekis kalorijų.

Panašios prekės