avatar

Apie mus

PonasBicepsas.lt - populiariausių ir naujausių maisto papildų tiekėjas Lietuvoje.


Mūsų kolektyvas - tai ne vienerių metų patirtį turintys sporto broliai, kuriuos jungia vienas ir tas pats - sportas. Užsiimdami aktyvia veikla, mes atsiduodame tam visu 100%. Einame tikslo link siekdami aukščiausių rezultatų. Visada siekiame užsibrėžtų tikslų, o kad jie būtų maksimalūs, renkamės tik kokybiškus ir savo vardą užsitarnavusius maisto papildus. Mūsų prekių asortimentas - tai specializuoti maisto papildai, kuriuos renkasi aktyvia veikla užsiemantys jauni ir garbaus amžiaus žmonės. Apsilankykite mūsų parduotuvėje, ir gaukite patarimus maisto papildų vartojimo, mitybos ar treniruočių klausimais, kuriuos suteiks draugiškas mūsų kolektyvas!

Mūsų maisto papildai - tai legalūs, saugūs ir kokybiški maisto papildai. Stengdamiesi neatsilikti nuo naujovių, palaikydami ryšį su garsiais maisto papildų gamintojais, savo asortimentą nuolat atnaujiname pagal šiametines maisto papildų rinkos tendencijas. Nuolat atnaujindami savo prekių asortimentą stengiamės atrinkti tik tai, kas yra verta savo kainos. Mums prioritetas yra sudėtis ir kokybė, todėl pas mus yra tik tai, ko ištikrųjų reikia Jums!

Mūsų misija - kiek įmanoma labiau įtraukti visuomenę į aktyvaus gyvenimo ritmą ir ją informuoti visais rūpimais mitybos, treniruočių ar maisto papildų klausimais.

Mūsų vizija - tapti prapažintu ir didžiausiu maisto papildų ir sporto atributikos tiekėju Lietuvoje.

 

Jei turite kažkokių klausimų, pastabų, pasiūlymų ar pageidavimu, prašome su mumis susiekti el. paštu mrbicepsas@gmail.com

 

Mūsų rekvizitai:

MB "BICEPS"

Įmonės kodas: 303114948

PVM kodas: LT 100008163415
Parduotuvės adresas: Žirmūnų g. 64, Prekybos Centras "Hyper Rimi", Vilnius.
Parduotuvės telefonas: +370 675 50373
El. paštas:  info@ponasbicepsas.lt

Banko sąskaita: LT93 4010 0424 0404 1567