Pristatymo informacija

Pristatymas

Visus užsakymus internetu, kurių vertė yra daugiau nei €65, pristatysime nemokamai! 

Jei užsakymas yra mažesnis nei €65, prekes pristatome visoje Lietuvoje už simbolinį €3 mokestį. Prekes pristatome per kurjerį arba Lietuvos paštą.

Prekes pristatome per 1-3 darbo dienas nuo pinigų gavimo dienos.

 

Apmokėjimas

 

Džiaugiamės galėdami suteikti Jums galimybę atsiskaityti saugiausiu, patikimiausiu ir paprasčiausiu mokėjimo būdu per Mokėjimai.lt sistemą. Tačiau galite rinktis Jums patogiausią apmokėjimą.

 

Apmokėti už prekių krepšelį galite tokiais būdais:

1. Paysera.lt  - tai pats paprasčiausias būdas apmokėti greitai. Tinka tik tiems, kas turi elektroninės bankininkystės prieigą. Šiuo būdu galite apmokėti be jokio įspėjimo. Tiesiog išsirinkite norimas prekes, įdėkite jas į elektroninį pirkinių krepšelį, patvirtinkite mokėjimą per paysera.lt sistemą ir gausite pilnai paruoštą sąskaitą. 

2. Atsiskaitymas per kurjerį - šiuo būdų apmokėjimas vyksta kurjeriui pristačius prekes. Tai labai patogus būdas, kadangi pinigus turite sumokėti kurjeriui. Tačiau tokio tipo apmokėjimas papildomai kainuoja €3.

3. Banko pavedimu - šiuo būdų galite mokėti tik tada, jei užsisakėte prekes mūsų parduotuvėje telefonu (+370 675 50373) arba el.paštu (info@ponasbicepsas.lt). Šis apmokėjimo būdas yra išankstinis, todėl prekes išsiunčiame tik tada, kai gauname nurodytą sumą už prekes. Atlikus pavedimą, atlikite pirkimą ir el. parduotuvėje, pažymėję atsiskaitymą būdą "Banko pavedimas". Atliekant bankinį pavedimą, pageidaujame, jog klientas mokėjimo paskirtyje nurodytų užsakomų prekių pavadinimus. Taip lengviau atseksimę ir patvirtinsime Jūsų užsakymą.

4. Apmokėjimas fizinėje parduotuvėje - suformuokite prekių krepšelį el. parduotuvėje, ir prekes atsiimkite fizinėje parduotuvėje, kurioje galėsite iškarto atsiskaityti grynais.

 

Duomenys, reikalingi apmokėjimui:

MB "Biceps"
Įmonės kodas: 303114948
Banko sąskaitos numeris: LT93 4010 0424 0404 1567
Mokėjimo paskirtis: užsakymo numeris
Įmokos kodas: užsakymo numeris

 

Grąžinimas ir garantija

1. Mes suteikiame 14 dienų prekių grąžinimo garantiją. Jei Jums nepatiko prekės išvaizda, kiekis, pakuotė, dydis ir t.t. mes grąžinsime Jūsų sumokėtus pinigus. Pakuotė privalo būti nepažeista. Prekę turite atsiųsti į mūsų parduotuvę (adresas nurodytas kontaktuose). Šiuo atveju prekės siuntimo išlaidos dengia pirkėjas (Jūs).
2. Jei gavote brokuotas prekes ar tiesiog ne tas prekes, kurias užsakėte, tai tokias prekes reikia grąžinti į mūsų parduotuvę (adresas nurodytas kontaktuose). Siuntimo išlaidas padengsime mes, pakeisime prekes angalogiškomis ar kitomis Jums tinkančiomis arba grąžinsime visus Jūsų mokėtus pinigus.

 

Privatumo politika

Mes pažadame, kad informaciją apie mūsų Klientus yra saugoma nuo trečiųjų šalių ir be Jūsų leidimo ja mes nesidaliname. Informacija apie Jus ir Jūsų gyvenamąją vietą mums yra reikalinga tik prekių užsakymams vykdyti ir tvarkyti.

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

TELEFONAS:
+37064621250

El. pašto adresas:
uzsakymai@ponasbicepsas.lt

MB "BICEPS"

Įmonės kodas: 303114948

PVM kodas: LT 100008163415

Banko sąskaita: LT93 4010 0424 0404 1567