Straipsniai sportuojantiems

Ar maisto papildai sportui tikrai būtini? Toks klausimas kyla iš tiesų neretais atvejais. Vieni teigia, kad galima išsiversti ir be to, kiti mano, kad pasiekti maksimaliai gerų rezultatų būtų tiesiog neįmanoma, jei papildai nebūtų vartojami. Kiekvieno žmogaus organizmas yra labai individualus, todėl priimti sprendimą galite tik jūs patys. Pagalvokite, kokio rezultato siekiate, išbandykite keletą maisto papildų rūšių, ir galėsite apsispręsti, ar maisto papildai sportui yra tikrai būtini. Pasikonsultuokite su specialistais Jei negalite pasigirti puikia sveikata, visada rekomenduoja..
Skaityti plačiau
Auginame raumenis: kaip greičiau pasiekti rezultatų? Dauguma sportuojančių vyrų nori ne tik geriau jaustis, bet ir pasiekti pastebimų rezultatų. Taigi, gana dažnai keliamas klausimas, ką daryti, kad raumenys augtų greičiau. Už raumenų augimą yra atsakingas vyriškas hormonas testosteronas, kuris savo ribą pasiekia tuomet, kada vyrai būna 16-18 metų, o sulaukus dvidešimties metų amžiaus ima kristi. Paauglystės metais rekomenduojama neauginti raumenų, ir tai daryti tik sulaukus dvidešimties metų. Jei raumenų auginimas vykdomas sąžiningai, rezultatai bus pastebimi jau po keturių ..
Skaityti plačiau
Geriausiai vertinami sporto papildų gamintojai Išsirinkti tinkamiausius sporto papildus ne visada yra paprasta, tad gana dažnais atvejais keliamas klausimas, kokia pasirinkimo galimybė galėtų būti pačia palankiausia. Rinktis tikrai turime iš ko, tačiau ne visada paprasta atrasti papildus, kurie tiktų individualiam organizmui. Neretais atvejais gali patarti mitybos specialistai, treneriai ar papildais prekiaujantys asmenys. Visada yra svarbu tai, kad sporto papildai būtų kokybiški ir parduodami oficialiose sporto papildų parduotuvėse. Maisto papildu parduotuve Vilniuje ti..
Skaityti plačiau
Kaip greičiau atsikratyti nepageidaujamo svorio? Nors nepageidaujamo svorio dažniausiai bando atsikratyti moterys, tačiau tai taip pat yra aktualu ir vyrams. Antsvoris – tai ne tik estetinė, bet ir didelė sveikatos problema, todėl visada svarbu rūpintis savo kūno linijomis.  Geriausių rezultatų galėsite tuomet, jei bus pasirenkamas tinkamas mitybos planas, fizinė veikla ir, žinoma, tinkami maisto papildai sportui. Jums pateiksime net 30 patarimų, kurie padės kovoti su nepageidaujamu svoriu, ir geriausių rezultatų leis pasiekti dar greičiau. Svarbiausi patarimai lieknė..
Skaityti plačiau
Kokybiški maisto papildai sportui – tik oficialiose parduotuvėse Sportuojantys žmonės gana dažnai pagalvoja, kur gali būti perkami maisto papildai sportui. Kartais yra susigundoma žemomis sporto papildų kainomis, ir yra pasirenkami pardavėjai, prekes siūlantys įvairiuose populiariuose skelbimų portaluose, arba sporto papildų yra ieškoma turguje. Tenka pripažinti, kad taip elgtis yra gana rizikinga – niekada negalima būti užtikrintiems, kad parduodama produkcija atitinka saugumo reikalavimus, ir netinkamus sporto papildus vartoti gali būti labai rizikinga. Rinkitės patikima..
Skaityti plačiau
Ką vertėtų žinoti apie sporto papildus? Turbūt kiekvienas sportininkas sutiks, kad nevartojant sporto papildų pasiekti norimą rezultatą gali būti tikrai labai sudėtinga, tačiau sporto papildų pasirinkimas – tai tikrai atsakingas žingsnis, ir tinkamiausi maisto papildai sportui visada yra parenkami individualiai. Tai, kas tinka vienam sportininkui, nebūtinai tiks ir kitam, tad visada svarbu išsiaiškinti savo poreikius, ir ieškoti tinkamiausio produkto. Papildus rinkitės atsakingai Jei yra galimybė, visada yra palanku pasikonsultuoti su sporto medicinos gydytojais, kurie galės pata..
Skaityti plačiau
Maisto papildai sportui Nepakanka vien tik vartoti tam tikrus maisto papildus, kurie yra būtini sportuojantiems žmonėms. Maisto papildai sportui padeda gauti papildomų maistinių medžiagų, tačiau tai tikrai negali atstoti subalansuotos mitybos. Taigi, svarbu yra tai, kad kiekvienas sportuojantis asmuo pasirūpintų ir tuo, ką jis valgo. Čia visada yra svarbu laikytis tam tikrų taisyklių ir rinktis tik naudingus maisto produktus, kurie suteiks energijos treniruočių metu ir leis greičiau atgauti jėgas. Taigi, kokios yra svarbiausios mitybos taisyklės? Svarbiausios maistinė..
Skaityti plačiau
Kokybiški maisto papildai sportui – tik oficialiose parduotuvėse Sportuojantys žmonės gana dažnai pagalvoja, kur gali būti perkami maisto papildai sportui. Kartais yra susigundoma žemomis sporto papildų kainomis, ir yra pasirenkami pardavėjai, prekes siūlantys įvairiuose populiariuose skelbimųportaluose, arba sporto papildų yra ieškoma turguje. Tenka pripažinti, kad taip elgtis yra gana rizikinga – niekada negalima būti užtikrintiems, kad parduodama produkcija atitinka saugumo reikalavimus, ir netinkamus sporto papildus vartoti gali būti labai rizikinga. Rinkitės patikimas..
Skaityti plačiau
Maisto papildai sportui – tai ne maisto pakaitalas Visada yra svarbu pasirūpinti, kad tinkamai maitintumėtės, o tuo atveju, jei intensyviai sportuojate, įvairių maistinių medžiagų jums reikės daugiau. Nors kartais manoma, kad įvairių maisto medžiagų trūkumą galės kompensuoti maisto papildai sportuojantiems, tačiau jie tegali papildyti mitybą – papildai niekada nepakeis tinkamos mitybos. Taigi, visada svarbu pasirūpinti, kad su maistu gautumėte pakankamai energijos ir įvairių reikalingų maistinių medžiagų.Dalijamės su jumis vertingais patarimais, kaip galima pasirūpinti t..
Skaityti plačiau
Maisto papildai visiems metų laikams Keičiantis metų laikui organizmui gali imti trūkti tam tikrų maisto medžiagų. Taigi, neretai yra pasvarstoma, kokie maisto papildai galėtų geriausiai pasiteisinti. Vaistinėse ir specializuotose maisto papildų parduotuvėse galima rasti iš tiesų nemažą siūlomos produkcijos pasirinkimą, tad kiekvienu atveju yra galima nuspręsti, kokios pasirinkimo galimybės gali geriausiai pasiteisinti. Kodėl organizmui reikalingi maisto papildai? Organizmui reikia įvairių maisto medžiagų: baltymų, riebalų, angliavandenių, mineralinių medžiagų ir vitaminų. Šių me..
Skaityti plačiau

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

TELEFONAS:
+37064621250

El. pašto adresas:
uzsakymai@ponasbicepsas.lt

MB "BICEPS"

Įmonės kodas: 303114948

PVM kodas: LT 100008163415

Banko sąskaita: LT93 4010 0424 0404 1567